Dolama nasıl tedavi edilir *+

 Dolama
 Dolama nasıl tedavi edilir ? Şeytan tırnağı veya parmağa iğne ya da kıymık batması sonucuDolama nasıl tedavi edilir ? tırnak dibinde meydana gelen iltihaplanmaya; halk arasında dolamaDolama nasıl tedavi edilir ? tıp dilinde paronychia denir. Başlangıçta kırmızı bir benek halindeyken daha sonra içi dolu sivilceye dönüşür. DolamaDolama nasıl tedavi edilir ? kan zehirlenmesine neden olabilir. Bu nedenle ihmal edilmeden doktora başvurmak gerekir. Alkol pansumanı veya sıcak su kompresi çok faydalıdır. Ayrıca aşağıdaki reçeteler de uygulanır.
Tedavi için gerekli malzeme : KınaDolama nasıl tedavi edilir ? su.
Hazırlanışı : 1 çay bardağı suya 2 kahve kaşığı kına konur. Lapa haline gelinceye kadar ısıtılır. Sonra dolama olan yere sarılır.

Konu etiketleri:dolama tedavisi, dolama nasıl tedavi edilir, parmakta dolama, dolama tedavi, parmakta dolama tedavisi, parmakta çıkan dolama, parmaktaki dolama, dolama parmakta, dolama ve tedavisi, dolama hastalıı tedavisi, parmakta dolama hastalığı, dolama hastalığı tedavisi, dolama, dolama hastalıı, dolama nasil tedavi edilir, dolama neden olur, parmakda dolama, parmakta cıkan dolama, tırnakta dolama, parmaklarda dolama,

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !